Школа продажів

Авторські програми та івенти про те, як продавати та керувати продажами.

школа продажів te sales
brand lines
sales school * sales school *sales school * sales school * sales school *

Що таке школа White Sales

Ми створили власну школу, де навчаємо філософії "білих" продажів: без відкатів, жорстких перемовин та холодних дзвінків. "Білі продажі" - це продаж свого продукту тим, кому він потрібен і тоді, коли він потрібен.

курси
практика
досвід
інсайти
валентин яроменко

Продавцями не народжуються

– Валентин Яроменко
Founder & CEO, White Sales

Авторські курси

Ми розробили програми для продавців, керівників та аналітиків із продажу.

The Sales

Програма, створена для продавців. В ній ми заклали методологію "Білих продажів", яку впроваджуємо своїм клієнтам в консалтингу. Навчаємо теплому пошуку клієнтів з "0", як встановлювати з ними комунікацію, презентувати без заперечень і вигравати угоди.

 • Модулі із відео-лекціями
 • Практичні завдання
 • Додаткові матеріали
курс з продажів the sales

Sales Management

Coming soon. Програма для керівників відділів продажів, комерційних директорів та упралінців.Ми на фінальній стадії анонсу програми.

 • Лекції
 • Практичні завдання
 • Додаткові матеріали
 • Менторство
курс sales management

Sales Analytics

Сomming soon. Програма для сейлз-аналітиків, менторів та керівників.  Ми на фінальній стадії анонсу програми.

 • Лекції
 • Практичні завдання
 • Додаткові матеріали
 • Менторство
курс sales analytics

White Box

White Box — це чекліст, який допоможе вам власноруч налаштувати ваш відділ продажу. До кожного пункту ми підготували відео і приклади шаблонів готових документів, які потрібно адаптувати під свій процес.

Наразі, ми в процесі оновлення програми та перекладаємо відеоматеріали на українську мову. Шаблони, алгоритми та технічні завдання вже адаптовані. Дякуємо за розуміння! Сomming soon!

 • Відео-інструкції
 • Поетапний алгоритм
 • Шаблони
 • Технічні завдання
курс white box

Замовте консультацію та розпочніть навчання

Наші менеджери нададуть відповіді на всі ваші запитання

Чому школа White Sales?

Дізнайтесь більше про головні переваги та переходьте на "білу сторону"

філософія
продажі
Філософія

Продажі мають приносити задоволення продавцям та клієнтам

практика
знання
скіли
Практика

Систематизовані знання, перевірені практикою в бізнесах наших клієнтів

менторство
консультації
Ментор

Персональні консультації по адаптації матеріалів курсу до продукту студента

шаблони
скрипти
гайди
Sales Book

Шаблони, скрипти та стандарти для усіх типових задач продажу

ком'юніті
нетворкінг
КЕЙСИ
Спільнота кращих сейлзів

Ком'юніті випускників курсів школи із обміном досвіду та нетворкінгом

brand lines

Стежте за White Sales та переглядайте Sales Podcast

Ми створюємо україномовний контент про «білі продажі» та «бірюзовий менеджмент»

авторський подкаст про продажіукраїномовний подкаст про продажі

Досі вагаєтеся, який курс обрати? Замовте консультацію вже сьогодні

Наші менеджери нададуть відповіді на всі ваші запитання

Відгуки наших студентів

Алла Михайленко
@alla.mykhailenko

Чудові хлопці! Усе дуже сподобалося! Навчалася дистанційно вперше. Дуже сподобався поданий навчальний матеріал, цілком вичерпний, цікавий з прикладами і розбором на особистому досвіді. Наполегливо рекомендую!

Віра Сімонович
@vira.simonovych

Хочу сказати спасибі за програму продажів "Песець". За можливість по-іншому подивитись на процес продажів, на себе в продажах і спрямування в більш ефективне русло. Особливо дякую за організацію практик і цікавого лекційного матеріалу!

Ярома
@yaroma

Щирий відгук про відвідування курсу "Білі продажі® ПЕСЕЦ" від White Sales! Чим мені сподобався курс? Опишу трьома пунктами, які рідко разом зустрічаються на одному заході: 1. Без води! 2. Чітке резюме модератора, який розуміє що говорить! 3. Усі тренери топові практики, а не теоретики! Дякую організаторам! Спасибі спікерам! Спасибі всім! Продовжуйте піднімати планку, нехай інші підтягуються!)

Аліна Демченко
@alina.demchenko

Працювала 3 роки рекрутером у White Sales – дуже вдячна за цей досвід та професійний розвиток, довіра та відносини в команді – окрема любов. Це можливість познайомитись з різними сферами та компаніями зсередини та допомогти їм з наймом необхідних людей в команду

Микола Соловйов
@mykola.solovjov

Проходив курс "Песець". Сподобалося, що курс охоплює всі етапи продажів від лідогенерації до укладення контракту. Також сподобалася ідея "білих продажів", продажів без "впарювання", маніпуляцій і обману. Цікаві спікери, можливість працювати під час навчання саме над продажами свого продукту. Вкрай рекомендую!

Юлія Драгункіна
@julia.dragunkina

Я взяла участь у майстер-класі "Еволюція продажів" і можу впевнено сказати – час проведено з користю! Реально інноваційний і водночас доступний підхід до управління ресурсами в продажах. Захід був побудований у цікавій та динамічній формі, спікер – компетентний та уважний до учасників. Не було стандартних заїжджених фраз і гасел. Це особливо радує. Спасибі Вам!

Марина Андрушко
@maryna.andrushko

Дякую Валентину Яременко і його команді заїхню філософію продажів: по-білому, без відкатів, без ієрархії та кумівства, без людського фактору, а за прозорою системою, з використанням IT технологій, людських підходів (продавати не для себе, а в допомогу іншому). Це просто європейський підхід до життя і до свого бізнесу. А бізнес – це і є наше маленьке життя. І хай воно буде європейським ))

Дженіфер
@jennifer.landry

Чудова компанія. Проходила курси продажів "Песець". Валентин особисто розбирає кожен кейс, дає рекомендації, заглиблюється в суть. Це безцінний досвід. Спасибі велике хлопці. Вдачі у вашому бізнесі.

Олена Кучурбаєва
@olena.kuchurbaieva

Цікавий проект, я б сказала мега крутий!

Поширені запитання

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання

1. Який формат навчання?

Здебільшого ми створюємо онлайн-курси для того, щоб у вас була можливість навчатись у власному темпі із будь-якого місця світу. Івенти проводимо також у відео-форматі із записом, для того, щоб у вас була переглянути у зручний час.

2. Ви можете розробити персональний курс?

Так, звісно. В нас є досвід створення індивідуальних корпоративних програм для компаній. Натисніть на кнопку  "консультація" та ми запропонуємо план навчання.

3. Які умови навчання?

Ми розробили під кожний курс декілька форматів тарифних планів. Відповідно до обраного тарифу ви отримаєте довічний доступ до курсу, кастомізовану дипломну роботу, менторські консультації та сертифікат.  
Якщо ви передумаєте - ми зможемо повернути вам сумму оплати протягом 14 днів від дати оплати.

4. Які ваші переваги?

Оскільки ми - консалтингова компанія, яка налаштовує та змінює бізнес-процеси існуючих компаній, тому під час навчання ви дізнаєтесь про актуальні інсайти та кейси.